Novinky

Aktuality ze světa hudebního průmyslu

Výsledky analýzy dopadu covidu-19 na hudební průmysl v ČR
Ná následujících odkazech naleznete výsledky analýzy dopadu koronavirových opatření na český hudební průmysl.
Zveme na workshop – Základy účetnictví (nejen) pro hudebníky | 30. 1.
Pro členy a příznivce České obce hudební jsme připravili workshop na téma neoblíbené, ale důležité. Pojďte si s námi udělat jasno v problematice účetnictví!
Workshop "PROPAGACE V HUDEBNÍM PRŮMYSLU" – 27.6.
ČOH zve na workshop "PROPAGACE V HUDEBNÍM PRŮMYSLU".
Vyjádření profesních organizací k pozměňovacímu návrhu novely autorského zákona
V poslanecké sněmovně je projednáván pozměňovací návrh novely autorského zákona. Přečtěte si vyjádření profesních organizací.
Po roce vláda přináší plán pro rozvolnění kultury! 11. 5. 2021
Včera vláda schválila zmírnění opatření pro živou kulturu, tedy i pro koncerty a festivaly. Od 17. května bude možné pořádat kulturní akce venku s maximálním počtem 700 sedících diváků.
Po 13. měsících bude mít vláda konečně plán na rozvolňování v kultuře? 7. 5. 2021
Po bolestivém a intenzivním maratonu jednání jsme se s ministerstvem zdravotnictví dostali konečně po 14 dnech ke konkrétním výsledkům! Po vzájemné domluvě začne 17. května rozvolňování kulturních představení s alespoň trochu přijatelnými kapacitami návštěvnosti.
Jedeme v tom s Pavlem Šporclem 29. 3. 2021
Pavel Šporcl díky svému otevřenému dopisu premiérovi mediálně zdvihl téma podpory kultury. Celé jeho znění si přečtěte zde - a nezapomeňte připojit svůj podpis. Díky konzultacím s Českou obcí hudební přednesl na schůzce s premiérem, ministryní financí a ministrem průmyslu a obchodu požadavky pro celý kulturní sektor.
Změny pro program Covid Kultura III, 15. 1. 2021
První jednání o programu Covid Kultura III s Ministerstvo kultury České republiky proběhlo 14. 1. a účastnili se jej zástupci České obce hudební. Do Covid Kultura III budou zahrnuti studenti, penzisté nebo matky na mateřské dovolené. Jejich příjem z podnikání musí převyšovat částku pobíranou od státu.
Přidejte se k ČOH.
Do České obce hudební se mohou přidat asociace a subjekty, které zastupují profese působící v hudebním sektoru napříč žánry nebo segmenty. Pokud dosud v daném oboru neexistují asociace, umožňujeme dočasné přidružené členství i jednotlivým subjektům do doby, než svou profesní organizaci založí.
Registrovat

Chci odebírat newsletter

* indicates required